Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.: "Przypowieści biblijne"




Protokół wyników

konkursu plastycznego dla dzieci w wieku przedszkolnym w roku szkolnym 2018/2019

" Przypowieści biblijne "

25 kwietnia 2018 roku o godz. 16.00 w Katolickim Przedszkolu św. Antoniego

w Węgrowie

odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie:

Przewodniczący komisji – ks. Krzysztof Mielnicki, dyrektor Wydziału Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie,

Członek – Roman Postek, historyk sztuki,

Członek – Małgorzata Pepłowska, twórczyni ludowa

Członek - Danuta Mazurek, nauczyciel wychowania przedszkolnego

 Komisja stwierdziła, iż:

Na konkurs plastyczny pt. Przypowieści biblijne”  wpłynęło 279  prac z 49 placówek.

Kategoria I: 21 prac,

Kategoria II: 48 prace,

Kategoria III: 72 prac,

Kategoria IV: 110 prace.

Kategoria V: praca z rodziną: 28 prac

Przy ocenie dostarczonych prac konkursowych komisja kierowała się:

- zgodnością z tematem,

- samodzielnością wykonania,

- walorami artystycznymi,

- estetyką wykonania.

W kategorii I dzieci trzyletnie zajęli:

I MIEJSCE

Aleksandra Piećko – Miejskie Przedszkole Nr 2  w Sokołowie Podlaskim opiekun: Beata Osiał 

II MIEJSCE

Tymoteusz Kruk- Zespół Placówek Oświatowych w Korczewie, Gminne Przedszkole Publiczne, opiekun Jadwiga Pawluk

III MIEJSCE

Miłosz  Szczubałek – Przedszkole w Sadownem, opiekun:  Ewa Rowicka

WYRÓŻNIENIA:

  1. Wiktoria Kozłowska-Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym, opiekun: Dorota Golińska
  2. Hanna Kryszczuk- Zespół Placówek Oświatowych w Korczewie, opiekun: Jadwiga Pawluk
  3. Małgorzata Pieniążek – Szkoła Podstawowa , Oddział Przedszkolny im. Św. Brata Alberta w Studzianie, opiekun: Selwana Szołek

 

W kategorii II dzieci czteroletnie zajęli:

I MIEJSCE

Zofia Nasiłowska- Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Nasza Szkoła”, opiekun: Anna Jaskóła

w Kożuchowie

II MIEJSCE

Maurycy Wrzosek – Katolickie Przedszkole Św. Antoniego w Węgrowie, opiekun: Olga Wiśniewska i Edyta Księżak

III MIEJSCE

Jakub Warszawski - – Szkoła Podstawowa , Oddział Przedszkolny im. Św. Brata Alberta

w Studzianie, opiekun: ks. Jakub Sieniawski

WYRÓŻNIENIA

  1. Jagoda Jabłońska- Szkoła Podstawowa w Augustowie, Oddział Przedszkolny, opiekun: Jolanta Wąż
  2. Paulina Wielanowska- Szkoła Podstawowa w Augustowie, Oddział Przedszkolny, opiekun: Jolanta Wąż
  3. Fabian Florczuk- Szkoła Podstawowa w Radziszewie Starym , opiekun: Dorota Golińska
  4. Maria Przegalińska – Gminne Przedszkole w Miedznie, opiekun : Małgorzata Łukaszewicz- Ufnal

W kategorii III dzieci pięcioletnie zajęli:

I MIEJSCE

Nikola Pawluczuk- Szkoła Podstawowa w Augustowie, Oddział Przedszkolny, opiekun: Jolanta Wąż

II MIEJSCE

Gabriela Kresa- Gminne Przedszkole w Miedznie, opiekun: Małgorzata Łukaszewicz - Ufnal

III MIEJSCE

Malwina Smuniewska- Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim, opiekun Beata Wyłuda

WYRÓŻNIENIA

  1. Izabela Pankiewicz- Miejskie Przedszkole nr 4 „Leśna Kraina” w Sokołowie Podlaskim, opiekun: Grażyna Rydzewska
  2. Iga Maliszewska- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Ostrówku, opiekun: Anna Grzymała
  3. Aleksandra Korycińska- Przedszkole na Hołowiesku w Bielsku Podlaskim, opiekun: Zofia Stankiewicz
  4. Zuzanna Zabłocka- Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podlaskim, opiekun: Ewa Topcewska
  5. Barbara Godziek- Przedszkole Niepubliczne „Tęcza”, Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Katowicach opiekun: Barbara Madej

W kategorii IV dzieci sześcioletnie zajęli:

I MIEJSCE

Julia Pogorzelska- Zespół Oświatowy im. Marianny Frąckowiak Przedszkole w Skibniewie, opiekun: Elżbieta Drelicka

II MIEJSCE

Michał Strus- Niepubliczna Szkoła Podstawowa: „Nasza Szkoła” w Kożuchowie, opiekun: Edyta Rucińska

III MIEJSCE  ex aequo

Gabrysia Kryszczuk,  Miejskie Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka w Sokołowie Podlaskim, opiekun: Anna Przesmycka -  Krysiak

Katarzyna Kazimierczuk,  Miejskie Przedszkole nr 5 im. Kubusia Puchatka w Sokołowie Podlaskim, opiekun: Anna Przesmycka -  Krysiak

WYRÓŻNIENIE

  1. Lena Suchodolska- Zespół Szkół- Gminne Przedszkole w Sabniach , filia Zembrów

        i Kupientyn, opiekun: Anna Chmiel

  1. Daniel Hryniewicki- Szkoła Podstawowa w Augustowie, Oddział Przedszkolny w Augustowie, opiekun: Marta Pawluczuk, Jolanta Wąż
  2. Natalia Bańkowska- Szkoła Podstawowa w Augustowie, Oddział Przedszkolny w Augustowie, opiekun: Marta Pawluczuk, Jolanta Wąż
  3. Hanna Sadowska- Przedszkole nr 3 z oddziałami integracyjnymi w Bielsku Podlaskim

opiekun: Beata Niewińska

  1. Maja Gałązka - Katolickie Przedszkole Św. Antoniego w Węgrowie, opiekun: Kinga Wrzosek, Zofia Zygmunt
  2. Łukasz Bąk- Gminne Przedszkole w Miedznie , opiekun: Małgorzata Łukaszewicz- Ufnal
  3. Gabriela Paszkowska- Katolickie Przedszkole Niepubliczne „Karmelki” w Bielsku Podlaskim, opiekun: Joanna Malinowska

NAGRODA SPECJALNA:

Adrianna Krawiec- Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Katowicach, opiekun: s. Barbara Madej i Dorota Składek

W kategorii V praca z rodziną

I MIEJSCE

Matylda Smagrowicz- Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Katowicach, opiekun: s. Barbara Madej i Dorota Składek

II MIEJSCE  ex aequo

Antoni Gajek- Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Katowicach opiekun: s. Barbara Madej i Dorota Składek

Ilona Preiss- Żarłok - Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Katowicach opiekun: s. Barbara Madej

III MIEJSCE

Gabriela Roguska- Niepubliczne Przedszkole : „Akademia Puchatka” Radosław Strus w Sokołowie Podlaskim opiekun: Jolanta Celińska

WYRÓŻNIENIE

  1. Adrianna Binda- Przedszkole Niepubliczne „Tęcza” Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Katowicach, opiekun: s. Barbara Madej i Dorota Składek
  2. Franciszek Myszka- Niepubliczne Przedszkole : „Akademia Puchatka” Radosław Strus w Sokołowie Podlaskim, Jolanta Celińska
  3. Laura Miazio- Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójecza” w Siemiatyczch, Alicja Sieklucka